Carrer

List of free positions

Contact us to give space for your creativity and engineering freedom in a growing product development team.

System Engineer

Job description

Náplň práce:

  • programování robotů offline i online
  • optimalizace WJ programů
  • převádění programů (tvorba postprocesorů mezi roboty a systémy)
  • ladění servomotorů robotů
  • podílení se na vývoji robotware a optimalizaci
  • spolupráce při tvorbě technické dokumentace (manuály)
  • školení kolegů, zákazníků
  • setup strojů, přejímky u zákazníků

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo kybernetiku
  • znalost problematiky robotů ABB, MOTOMAN, Fanuc
  • zkušenosti s programováním v RobotStudiu Basic, případně ve FAMOS
  • zkušenosti s aplikací robotů do Water Jetu
  • orientaci v elektrotechnické dokumentaci
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost německého jazyka výhodou
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • finanční ohodnocení fix + variabilní složka
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • placené jazykové a odborné vzdělávání

Nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis zasílejte v českém a německém/anglickém jazyce na e-mailovou adresu jobs@value-4industry.cz. Vaše případné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 378 019 120.

Engineering manager

Job description:

Responsible for whope project development team, working directly with customers and suppliers. Responsible for final check and all engineering deliverables. Define goals / KPI for team an individuals and measure their progress. Responsible for an engineering budget plan, estimation and budget tracking. Prepare budget cost breakdown for new project base on customer requirements.

Required skills:

  • Automotive experiences – min. 8 years
  • Degree in Mechanical Engineering
  • Fluent in English and German
  • Excellent leadership and management skills
  • High Flexibility and Engagement
  • Copmpetent in communication and presentation
  • High level of motivation
  • Team player and motivator
  • CAD knowledge Catia V5 or NX advantage

Product engineer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet placerat sapien. Suspendisse potenti. Nullam feugiat blandit mauris, non fringilla urna ultrices vel. Donec id urna consectetur, pellentesque libero rutrum, congue massa.

CAD Designer